Çıkış
2. El Phantom Drone’larınızı Alıyoruz

Fiyat
1 TL
Kişi Gördü  
4205
Araç Türü
Aktif İlan
3 Mart 2016
( 1294 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
Serbülent MUTLU
6 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Şubat 2016
Yazdır
Marka
DJI
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


Herkese selamlar,
Uzunca bir süredir oyun konsollarına hizmet etmiş ve hala etmekte olan bir firmayız. Artık sıfır ve ikinci el drone satışına başlamış bulunmaktayız.

Elinizdeki satmak istediğiniz ikinci el drone araçlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Özellikle ilgilendiğimiz alan DJI ürünleridir. Ve yine özellikle en çok ilgilendiğimiz model Phantom serisidir. Eğer kullanmadığınız Phantom 3 ve 4 model multikopter araçlarınız varsa değerlendirmek için gecikmeyin.

İkinci el drone’larınızı satın alma prosedürü oldukça kolaydır. Bir test uçuşu yapılır ve belirtilenlerin dışında sorunsuz ise iki taraf arasında anlaşılır ve satıcı kişiye parası nakit olarak anında teslim edilir.

Eğer İstanbul dışında iseniz kargo ile gönderebilirsiniz. Yine aynı şekilde belirtilenlerin dışında bir sorun yoksa, ikinci el Phantom’unuz veya drone’unuz test edildikten sonra vereceğiniz hesap numarasına paranız havale ya da EFT yapılır.

İstanbul dışından alışveriş yapacak olan kişilerle öncesinde bir telefon görüşmesi yapılır. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra ürün kargo ile gönderilir. Eğer drone, telefondaki konuşulmuş özelliklere sahip ise sözleşilen tutar hesabınıza ödeme yapılır.

Şehir dışından gönderi yapacak olanlar güven konusunda tereddüt yaşarsa, İstanbul’dan bir tanıdıklarından yardım isteyebilirler. Ürünü tanıdığınız kişiye yollarsınız, biz de o kişiden ürünü teslim alıp gerekli denemelerini yaparız. Öncesinde konuşulduğu gibi belirtilenlerin aksinde bir durum yoksa, size yardımcı olan aracı kişiye ücreti nakit olarak verilir.

Ayrıca güven konusunda şüpheleriniz varsa olmasın, lütfen rahat olun. Sizlere hiçbir sorun sıkıntı yaşatmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Teşekkürler.

İletişim bilgilerimiz aşağıda verilmiştir.

İletişim:

Khalkedon Elektronik
İş Tel: 0212 571 30 71
Cep Tel: 0536 480 55 03
Cep Tel Kişisel: 0535 614 50 50 (Serbülent MUTLU)

Adres: Cevizlik Mah. İskele Cad. Beyaz Güvercin Sok. No: 1/D Bakırköy – İSTANBUL

(Visited 994 times, 1 visits today)