Çıkış
DJI PHANTOM 3 PROFOSYONEL SIFIR ADINIZA FATURALI GARANTİLİ

Fiyat
4450 TL
Kişi Gördü  
918
Araç Türü
Aktif İlan
3 Ağustos 2016
( 1205 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
mustafa çakırca
7 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Şubat 2016
Yazdır
Marka
DJI
Durumu
SIFIR
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


DJI PHANTOM 3

PROFESSIONAL

Kendi yönetmeniniz olun ve hikayenizi hiç olmadığı gibi farklı anlatın.

Gökyüzünün en derinine ulaşın ve profesyonel kalitede perspektif görüntüler yakalayın.
Kristal netliğinde 4K kamera ile gerçek tam zamanlıFull HDvideo görüntüleyin, uçuşunuzu çok fonksiyonlu olarak yönlendirin.Bu cihazla neler mi yaratılabilir?

CANLI HD İZLEME

Dünyaya farklı bir bakış açısının keşfini yapın, 2km’ye kadarlık kontrol mesafesinde canlı yayın videonuzu izleyin. Kameranızın o an gördüğü herşeyi4K 30fps kaydedin,720p HD olarak ekranınızda görün. Bu sayede mükemmel fotoğraf kareleri yakalayın, video görüntüleri kaydedin.

DJI Lightbridge aktarım teknolojisi ile profesyonel sinemacıların ve fotoğrafçıların dünyasına adım atın. Yerden yükselmiş ve uçuyormuş gibi uçuştaki görüntüleri anında ekranınızdan izleyin.

TAM KONTROL

Phantom 3’ünüzü tam olarak kendi kontrolünüz altında tutun, kumandanız ve kontrol ekranınızdan gerekli tüm ayarlara anında ulaşarak müdahale edin. 3 kat daha uzak mesafelere ulaştığınızda da modeliniz yakınınızdaymışcasına kolaylıkla modelinize hükmedin. Ekranınıza gelen temiz ve HD kalitedeki görüntüyle tüm detayları görerek, kolay ve kontrollü uçuşu hissedin.

GÜÇLÜ MOBİL APLİKASYON

Parmaklarınızın ucuyla tüm kontrollere erişim sağlayın. İster kameranızı kontrol edin, ister uçuş ayarlarınızı değiştirin, bunların tamamını mobile cihazınızla sağlayın. Ayrıca;

·Saniyeler içerisinde, otomatik video editörü yardımı ile en iyi video adımlarını editleyin.

·Anında sosyal medyada paylaşım kolaylıklarından faydalanın.

·Canlı yayın haritada daima Phantom 3 cihazınızın nerede olduğunu bilerek uçun.

·Kullanıcı dostu aplikasyonunuz sayesinde kolayca kamera ve uçuş ayarlarını yapın.

·Ve daha fazlası…

BAKIŞAÇISI POZİSYONLAMA
Kapalı alanda, yer yüksekliğinden daha alçakta, GPS sinyali olmayan mekanlarda Görü Pozisyonlama Teknolojisi ile uçun. Ultrasonik optik sensörler ile tarama örneklemesi yapan sistemin yer tanımlaması, hareket halinde de pozisyonunu bilerek uçuş yapabilmesini keşfedin.

“OTOPİLOT İLE SORUN YOK”
Akıllı uçuş özelliği ile Phantom 3 otomatik uçuşunda güvenle uçun. Pratik parametre girişleri ile harita üzerinde dilediğiniz konuma otomatik yönlendirin, uçuş hızı yönü kayıt ya da fotoğraf çekimlerini otomatik olarak sağlayın ve sonrasında Phantom 3 cihazınızın ilk konumuna dönüp görevi tamamlamasını bekleyin.

OTOMATİK KALKIŞ
Tek tuş ile Phantom 3 cihazınız yine sizin belirleyebildiğiniz yükseklikle uçuşa hazır olarak mükemmel sabitlikle ve sabit yükseklikle sizi bekleyebilir. Sonrasında direk olarako konumdan uçuşunuza başlamanıza olanak tanır.

OTOMATİK EVE DÖNÜŞ
GPS aktif iken, Phan

(Visited 13 times, 1 visits today)