Çıkış
DJI PHANTOM 4 4 K ADINIZA FATURALI GARANTİLİ KUTUSUDA SIFIR

Fiyat
5450 TL
Kişi Gördü  
1210
Araç Türü
Aktif İlan
3 Ağustos 2016
( 1203 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
mustafa çakırca
7 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Şubat 2016
Yazdır
Marka
DJI
Durumu
SIFIR
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


DJI PHANTOM 4

Şimdiye kadar üretilmiş en iyi Phantom

Active Track: Aktif Objeleri takip özelliği

Tek yapmanız gereken ilgili objeyi Aktive Track Menüsüne girip tek parmağınızla kutu içerisine almak, geriye kalan ise Phantom 4 ün üstün takip özelliği ile mükemmel videolar yakalamak.

DJI Phantom 4 içinde barındığı Dji patentli Lightbridge sistemi ile 720p HD canlı görüntü aktarımı vermektedir Kadrajda tanımlamış olduğunuz objeye olan mesafe ve yükseklik parametrelerini de girmenize olanak tanıyarak objeyi takip edebilir.

Phantom 4, DJI firmasının şimdiye kadar ürettiği en akıllı cihaz. TapToFly ile Tek dokunuşla uçuş güzergahı belirleyebilen ve engelleri de hesaplayarak uçuş rotasını oluşturan Phantom 4 ile uçuş hiç bu kadar kolay, eğlenceli ve güvenli olmamıştı.

Akıllı Uçuş Destek Sistemi

Çift uydu pozisyonlama sistemi ve geliştirilmiş görüntü pozisyonlama DJI Phantom 4 Multikopter uçuş sistemini ve görüntü sabitleme sistemini eşsiz kılar. Haritalama modunda checkpoint noktaları belirleyebilir, bu koordinatlara hangi hızda hangi açı ile uçulacağı parametrelerini girebilir, otomatik uçuşu başlatabilirsiniz. Bu güzergahta bulunan bir engel DJI Phantom 4 tarafından algılanır ve çarpışma yaşanmadan cihaz bunu farkeder. Yeterli mesafe ve uçuş süresi varsa engele çarpmadan geçilecek yeni güzergah tayin edilerek uçuş bu optimizasyon ile sürdürülür. DJI Phantom 4 multisensorleri etrafındaki engelleri önceden algılar ve çarpışmayı engelleyebilir.

Gökyüzü için dizayn edilen güçlü DJI kamera

30fps ile 4K kayıt kapasitesine sahip, 120fps ile 1080p full HD kalitede kayıt yapabilen geliştirilmiş kamerasına ISO, Shutter ve EV değerleri belirlenebiliyor.

Arttırılmış pil kapasitesi sayesinde DJI Phantom 4, 28 dakikaya kadar uçuş yapabiliyor. Pil hücreleri arasındaki hava sirkülasyon boşlukları pilinizin yaz aylarında daha hızlı soğumasını ve total ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor.

Dahili Uzun Mesafe Görüntü Aktarım Sistemi

Güçlendirilmil alıcı ve verici sistemi sayesinde Kameranın aldığı görüntüyü eş zamanlı olarak FCC: 5km CE: 3,5km ye kadar destekleyen dahili görüntü aktarım sistemi ile 720p HD çözünürlükte izleyerek uçuş yapabilirsiniz. Mesafe dahilinde kamera görüntüsünü takip edebilirsiniz.

Eksiksiz Kutu İçeriği ile uçuşa hazır sistem

AIRCRAFT Ağırlık (Batarya Dahil) 1380 g

Max Yükselme Hızı 6 m/s (Sport mode)

Max Alçalma Hızı 4 m/s (Sport mode)

Max Hız 20 m/s (Sport mode)

Max Yükseklik 6000 m (Rakım Limiti: Kalkış noktasından 122 metre)

Max Uçuş Süresi Yaklaşık 28 dakika

Çalışma İçin Sıcaklık Aralığı 0° to 40° C

Uydu Sistemleri GPS / GLONASS

ENGEL Tanıma sistemi Engel Tanıma Aralığı 0.7 – 15 metre

kamera Sensör 1/2.3” Efekt

(Visited 103 times, 1 visits today)