Çıkış
MAVERICK BLACKOUT 1/5 KURŞUNSUZ BENZİNLİ 32cc MONSTER TRUCK

Fiyat
7500 TL
Kişi Gördü  
473
Araç Tipi
Araç Türü
Aktif İlan
2 Ekim 2018
( 411 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
hilalhobbyland
hilalhobbyland
129 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Mayıs 2016
Yazdır
Marka
MAVERİCK
Durumu
SIFIR
Kargo
SATICI ÖDER
Ürün Adedi
1
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


ARTIK BLACKOUTLAR YENİLENDİ. METAL DİŞLİ YÖN SERVOLARI. AKTARMA ORGANLARINDA (ŞANJMAN) METAL DİŞLİLER.ANTENSİZ YENİ NESİL 2,4 GHz KUMANDA.

Blackout 1/5 monster truck, Maverick’in ürettiği ilk büyük ölçekli kamyonet ve gerçekten de çok büyük

Bu ekstra büyük, ekstra güçlü kamyonet, size sürekli 4 çeker kullanım özelliği sunuyor. Güçlü 32 cc’lik motor, 2 adet 20 şer kiloluk yön servoları, ekstra kalın ve sağlam şasesi, şaft sistemli korumalı yürüyen aksamı ile gelmektedir. Tam anlamı ile kullanıma hazırdır – sadece benzininizi koyun ve pilinizi takın yeter.
Yeni nesil 2.4 Ghz kumanda sistemi kimseyle frekanslarınız karışmamasını dert etmeyin.
32 cc, 2 zamanlı motoru sayesinde çok yüksek hızlara rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Blackout ‘ta 32 cc motor üzerinde monte edilmiş vaziyette gelmektedir.
Her bir ön tekerlekte, 20 şer kilo kapasiteli yön servoları bulunmaktadır. Güçlendirilmiş yüksek devire dayanıklı debriyaj sistemi, daha sağlam ve uzun ömür bir aksam oluşturmak için geliştirilmiştir.
Devasa traktör dişli lastikleri ile her türlü arazi koşulunun üstesinden gelebilirsiniz. Ekstra uzun ve ayarlanabilir amortisörleri rampalardan yumuşak geçişler yapmanıza olanak tanır.
Ekstra kalın amortisör kuleleri, büyük ön ve arka tampon, kalın ancak esneyebilir kep yuvaları Blackout ‘u süper sağlam ve her şeyin üstesinden gelebilecek bir dev kamyon yapmaktadır.
Kolay çalışan 32 cc’lik, 2 zamanlı ve pullstartlı motor, size nitro yakıtlara oranla çok daha ekonomik oynama imkanı verir.
Korumalı alıcı kutusu sayesinde toz gibi dış etkenlere karşı elektronikleriniz güvendedir. (Alıcı kutusu su geçirmez değildir.)

(Visited 96 times, 1 visits today)