Çıkış
YUNEEC TYPHOON 4 K FUL KUTU SIFIR FATURALI

Fiyat
4399 TL
Kişi Gördü  
738
Araç Türü
Aktif İlan
3 Ağustos 2016
( 1205 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
mustafa çakırca
7 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Şubat 2016
Yazdır
Marka
YUNEEC
Durumu
SIFIR
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


Yuneec Typhoon Q500 4K Havadan Görüntüleme Sistemi

Kolaylıkla sarsıcı 4K videolar kaydedin, havadan fotoğraflar çekin, ister multikopteriniz sizi takip etsin ister siz kontrol edin sarsıntısız ve etkileyici UHD kayıt hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı

25 Dakikaya Kadar Uçuş Süresi

Yuneec Typhoon Q500 4K Havadan Görüntüleme Sistemi yüksek kapasiteli 5400mAh 3S 11.1V Lityum polimer bataryası sayesinde 25 dakikalara ulaşan uzun kullanım süreleri sağlar.

Beni İzle ve Beni Takip Et

Beni takip et (Follow me) sizin ayarladığınız yükseklikte ve yönde takip edecektir, beni izle (Watch me) ile kullanıldığında yükseklik kontrolü sizde olacak ve Typhoon Q500 4K kumandanın bulunduğu yeri kayda alarak takip edecektir. Bu özellikler sayesinde Profesyonel kalitede ve sarsıntısız takip görüntüleri almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Takip sahneleriniz yada outdoor aktivitelerinizi basitçe profesyoneller gibi kayıt altına alabilirsiniz.

Hepsi Birarada Kumanda (ST10+ Yer istasyonu)

ST10+ Kişisel yer istasyonu hepsi birarada alıcı ve görüntüleme üssüdür. 2.4GHz kontrol sinyali ve 5.8GHz görüntü aktarım FPV sistemini bir arada barındırır. Üzerinde yerleşik bulunan 5.5inch dokunmatik arayüz sayesinde hem multikopterinizle ilgili bilgi alabilir hemde birincil kullanıcı görüntülemesiyle kameranız ne görüyorsa aynısını görebilirsiniz. Batarya durumunu izleyerek Typhoon’un durumunu takip edebilir, GPS sinyalinin yeterli olduğu durumlarda eve geri dönerek iniş yapmasını sağlayabilirsiniz.

*Uçuş Bilgisi kaydı için ST10+ kumandanıza Micro SD kart takılı olduğundan emin olmayı unutmayın..

CG03 4K kamera ve 3- Eksenli Gimbal

Havadan Görüntülemede Yeni Standart

UHD Ultra yüksek kalitede kayıt imkanıyla birlikte 3- Eksenli stabilize gimbal profesyonel seviyede kayıt almanızı ve bütünleşik görüntü aktarımı sayesinde kameranın gördüklerini sizlerde görebilirsiniz. 1080p 120fps video kaydı alarak Slow motion (Ağır Çekim) oynatabilir ve 12 megapixel fotoğraf kaydedebilirsiniz. Hayatı 4K detayında inanılmaz gerçeklikte kaydedin

(Visited 43 times, 1 visits today)