Çıkış
YUNEEC TYPHOON H SIFIR ADINIZA FATURALI GARANTİLİ

Fiyat
6900 TL
Kişi Gördü  
1014
Araç Türü
Aktif İlan
3 Ağustos 2016
( 1203 Gün Önce )
İlan Verilen Şehir
Kişisel Bilgiler
mustafa çakırca
7 İlanı Yayında
Üyelik Tarihi Şubat 2016
Yazdır
Marka
YUNEEC
Durumu
SIFIR
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı


YUNEEC TYPHOON H

Yeni Nesil Modüler Platform

Profesyoneller ve Meraklıları için Tasarlanmıştır

Altı kanatlı Typhoon H, 360 derece hareket edebilen gimbal kamera sistemi ve katlanabilir iniş takımıyla, en yeni profesyonel seviye özellikleri bir arada barındırarak, hertür ihtiyaca cevap vermeyi ve farklı alanlardan kullanıcılarla buluşmayı düşünerek tasarlanmıştır.
6 kanat Hexacopter tasarım
360 Derece serbest gimbal
CGO3+ Kamera; 4K video 12mp Fotoğraf
Uçuş Modları, ilgi noktası, Yörünge vb.
Kolay taşıma için katlanabilir kanatlar
Özel tasarım sert yüzeyli sırt çantası
Karbon fiber ile dayaklı ve hafif yapı
Ultrasonik yakınlık tespiti
Hata koruma ile motor arızasında havada kalma ve güvenli iniş 360 derece gimbal ve yeni CGO3+ kamera 4K video ve 12 megapiksel fotoğraflarınızı engelsiz pan imkanı ile donatır. İniş takımı uçuş sırasında toplanarak kameranın görüş alanı içinden çıkacaktır. Yeni programlama ve yeni uçuş ve kayıt özellikleri ile ilgi alanı, yörünge, eğimli ve macera gibi yenilikçi özellikleri kullanabileceksiniz.

Typhoon ailesinin bu yeni üyesi Yuneec’in standart kullanıma haızr, kolay ve güvenli uçuş idealinin ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır. Öncü ve yeni güvenlik özellikleri eklenerek uçuş güvenliğini dahada arttırabilecektir. Bu özelliklerin başında gelen ultrasonik yakınlık tespiti (ultrasonic proximity detection) büyük objeleri tespit ederek sizlere yardımcı olacaktır. Motor güvenlik sistemi, motorlardan birinde sorun oluşması durumunda havararacını otomatik bir şekilde güvenle yere indirebilecektir.

Typhoon H profesyonel kalitede android tabanlı ST16 kumandayla gelir. Yerleşik 7″ dokunmatik ekran ile sizlere HD 720p video kalitesinde gerçek zamanlı görüntü aktarımı sunar.

Göreve özel modullere imkan tanıması sayesinde Typhoon H, meraklılar ve profesyoneller için yeni nesil havadan görüntüleme çözümüdür. Bu gelişmiş modeüllerin en başlarında Intel® RealSense™ yüksek performanslı çarpışma önleme teknolojisi ve Termal kamera çözümü gelmektedir.

Typhoon H Yuneec ailesinin odağında olan güvenlik teknolojilerinin tamamını kapsamaktadır, bunlardan bazılar; Dinamik eve dön, Çoğrafi Çit, Değişebilir Hız Ayarı, Düşük Batarya eve dön, FAA ve Uçuşa Kapalı Alanlar

(Visited 61 times, 1 visits today)