Çıkış
RCilan.com kişilerin kullanmadıkları ve/veya fazla ürünlerini ilan vererek gelir elde etmelerini sağlayan platformdur.

Neden Üye Olmalıyım?
RC İlan üye ailesine katılabilmek için sizde formda yer almakta olan bilgilerinizi doldurarak rahatlıkla alışveriş imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Form doldurma işleminden itibaren tarafımıza belirttiğiniz mail adresine tarafımızdan gelecek maili onaylamanız gerekmektedir. Aksi halde üyeliğiniz/ilanlarınız onaylanmayacaktır.
İlanım Ne Kadar Süre Sitenizde Yayında Olacak?
RCilan.com sitesine paylaşmak istediğiniz ilan onaylandıktan itibaren ürün/ürünleriniz için her hangi bir süre ile kısıtlama bulunmamaktadır. İlanlarım sayfasından ürünlerinizi Beklemeye Al / İlan Sil butonları ile işlemlerinizi karar verebilirsiniz.
İlan Paylaşımı Hakkında Bilgi Arıyorum.
Üye olma işlemini tamamladıktan sonra vereceğiniz ilanlar RCilan tarafınızdan hiç bir ücret talep etmeden ilanlarınızı paylaşabilirsiniz. Ücretsiz İlan Ver  seçeneğine tıklayıp, ilanınızla ilgili gerekli olan bilgileri bizimle paylaştıktan itibaren 0-4 saat içerisinde editörlerimizin kontrolü ile ilanınız yayına alınır ve sosyal medya (Facebook, Google+) guruplarımızda da paylaşım yapılır.
Alışveriş veya Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılmakta?
RCilan.com adresine verdiğiniz ilan kullanıcılar tarafından sitemiz üzerinden size mesaj yolu ile veya kullanıcılara paylaşmış olduğunuz telefon numaranız ile anlaşma yapılarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
(Visited 217 times, 1 visits today)